РЕМОНТ НОУТБУКІВ

РЕМОНТ МОНІТОРІВ, МАТЕРИНСЬКИХ ПЛАТ

НА ГОЛОВНУ ПРО НАС

    Ноутбук Lenovo G505, материнська плата LA-9911P VAWGB. Проведена діагностика виявила несправність впаяного процесора AMD E1-2100. Прогрівання цього чіпа практично не дає ефекту, тому "майстрам-прогрівальникам", які жарять чіпи та материнські плати до чорноти, тут не пощастило :) Прогрівання НЕ Є РЕМОНТОМ! І "відремонтований" прогрівом ноутбук якщо й працюватиме, то зовсім недовго. Потрібно ставити НОВИЙ чіп.

foto

На дану плату можна встановити і потужніший процесор, наприклад, чотирьохядерний A4-5050, тоді ремонт перетвориться на невеликий апгрейд. У даному випадку замінюємо на E1-2150. За допомогою ІК паяльної станції знімаємо старий чіп, прибираємо залишки припою, готуємо плату до пайки нового чіпа:

foto

Беремо новий процесор (попередньо просушений), знімаємо заводські безсвинцеві кулькові виводи і реболимо, використовуючи кульки зі свинцевого сплаву. Можна встановлювати і на заводських кульках, але оскільки температура плавлення свинцевого припою нижча - використовуємо його, що безпечніше для чіпа, а також зайвого нагрівання материнської плати. Деякі майстри скажуть, що ребол - це зайва робота - ну кожному своє. Багаторічний досвід показав, що реболені чіпи 100% "сідають" надійно і ніколи не доводилось повторно перепаювати

foto

За допомогою ІК паяльної станції, використовуючи якісний безвідмивний флюс, ставимо новий чіп на місце. В результаті отримуємо робочу плату з гарантовано працюючим новим чіпом. Відремонтований таким чином ноутбук пропрацює ще багато років, за умови правильної експлуатації, своєчасного профілактичного очищення системи охолодження та використання якісної термопасти, звичайно.

foto